TOPlist
skip to Main Content
Nejlepší půjčka do 250 000 Kč

S Maxi půjčkou si můžete vypůjčit až do částky 250 000 Kč i bez nahlížení do registru a bez doložení příjmu.

Konsolidace půček, vyplácení exekucí, půjčka doHrozí Vám exekuce nebo jste vedeni v rejstříku dlužníků a banka Vám nepůjčí? Dostali jste se do dluhové spirály kvůli množství nevýhodných půjček?

V Comfort Money s.r.o. se již šestým rokem specializujeme na pomoc lidem, kteří se dostali do obtížné finanční situace, a za tímto účelem nabízíme širokou škálu úvěrových produktů: půjčky a úvěry zajištěné nemovitostmi či družstevními byty, kontokorenty do výše 500 tis Kč, zpětné leasingy, úvěry pro podnikatele, konsolidace půjček, vyplácení exekucí.
Charakteristickou vlastností společnosti je individuální přístup ke každému klientovi, řešení na míru a jedno z nejrychlejších vyřízení půjček na trhu - peníze můžete mít na účtu již do 48 hodin.

Půjčíme Vám 100 000 - 5 000 000 Kč na cokoli. Půjčka se realizuje formou spotřebitelského úvěru, který je nutné zajistit jakoukoli nemovitostí v osobním vlastnictví či ve vlastnictví třetí osoby. Zajištění probíhá formou zástavního práva, tj. obdobně jako u standardních hypotečních úvěrů. Nevadí, pokud je Vaše nemovitost zatížena hypotékou - půjčky poskytujeme do 50 % hodnoty nemovitosti. To znamená, že pokud bude hodnota nemovitosti po odečtení zůstatku hypotéky 2x větší než požadované čerpání, máte cestu ke Comfort půjčce otevřenou.

Zakládáme si na férovém přístupu a transparentnosti. Podmínky půjčky jsou po celou dobu trvání půjčky neměnné. To, na čem se na začátku dohodneme, to taky platí. Pokud se dostanete do nečekané situace, kdy nebudete v dané výši moci splácet, můžeme Vám navrhnout nový splátkový kalendář. Před vyřízením půjčky žádné poplatky ani zálohy neplatíte.
Profesionální ocenění nemovitosti a návrh půjčky šitý na míru právě Vám máte u nás zdarma.

Více informací naleznete na našem webu www.comfortmoney.cz. Zde nám na sebe můžete zanechat telefonický kontakt, na jehož základě nás bude kontaktovat náš úvěrový specialista, případně zavolat na naši zelenou linku 800 314 314.

TIP: Spolehlivá nebankovní půjčka do 500 000 Kč ZDE →
Datum: 07.09.2017

Comfort Money s.r.o.
: 800 314 314
celá ČR
Navštivte webové stránky

Kategorie: Půjčky bez registru ihned
Blesková půjčka

Rychlá odpověď

You are responding to Ad: Konsolidace půček, vyplácení exekucí, půjčka do.

TIP: Získat peníze může opravdu každý a to díky půjčce bez registru ihned.

TOP 14 DNÍ
300 Kč
  • TOP pozice na hlavní straně
  • Přednostní pozice v kategorii
  • Platnost na 14 dní
TOP 30 DNÍ
500 Kč
  • TOP pozice na hlavní straně
  • Přednostní pozice v kategorii
  • Platnost na 30 dní