Skip to content

Sjednání půjčky bez prokazování příjmů ihned

Půjčka ihned bez doložení příjmu

S nějakou formou půjčky či úvěru se během svého života setká asi každý spotřebitel. Ať už se jedná o hypotéku, úvěr na automobil, na pořízení vybavení bytu, nový spotřebič či jednoduše finance na pokrytí základních potřeb při výpadku příjmu. Obecně bývá bonita žadatelů o půjčku především bankovními institucemi prověřována, především pokud se jedná o úvěr sjednávaný na vyšší částku. Co ale dělat ve chvíli, kdy pravidelný příjem jednoduše zrovna nemáme a peníze nutně potřebujeme?

Důvodů, proč má klient zájem o půjčku bez doložení příjmů může být spousta. Mezi nejobvyklejší patří:

 • neochota žádat svého zaměstnavatele o potvrzení o příjmech (nechci, aby někdo věděl, že si půjčuji peníze)
 • zdlouhavé a zbytečné papírování, peníze potřebuji co nejdříve
 • starobní důchodce, maminka na rodičovské, atp.
 • problematická finanční minulost

Bankovní poskytovatel půjčky

Půjčku bez doložení příjmů nejsnáze získáme od nebankovního poskytovatele. Co se týče bankovních institucí, také zde znají pojem půjčky bez doložení příjmů, prakticky ovšem pouze ve chvíli, žádáme-li o půjčku banku, u které jsme zároveň také klientem. Banka sice potvrzení o příjmech nežádá, avšak sama si z interních výpisů dohledá, zda na náš účet pravidelně přichází peníze a zda jsme schopni případné splátky i s úroky splácet. Pokud bychom hledali výhody bankovní půjčky bez doložení příjmů, lze zmínit obvykle o něco nižší úrokové sazby úvěrů.

Nebankovní poskytovatelé

Jiná situace nastává u půjček bez doložení příjmů, které můžeme získat od nebankovních poskytovatelů. Ve chvíli, kdy potřebujeme pouze několik tisíc korun (obvykle od 1 do 10 tisíc), nebývá problém celou půjčku sjednat okamžitě, dokonce i online či telefonicky a samozřejmě bez jakéhokoliv papírování či prověřování. Pokud se jedná o částku řádově vyšší (desítky tisíc korun), potom už jsme jako klient nebankovní institucí prověřování. I v tomto případě vyšší půjčky poskytovatelé zpravidla nežádají potvrzení od zaměstnavatele, často si vystačí pouze s výpisem z účtuvýplatními páskami nebo dokonce s čestným prohlášením.

Výhody a nevýhody půjčky bez doložení příjmu

K zásadním výhodám půjčky bez doložení příjmů patří rychlost sjednání, absence složitého papírování a prověřování. Klient má peníze velmi rychle, což v mnoha případech především drobných půjček hraje klíčovou roli. Mezi nevýhody půjček bez doložení příjmů a registru ihned může patřit obvykle vyšší úroková sazba půjčky, což ovšem nemusí být pravidlem. Případný vyšší úrok je způsoben prakticky vyšším rizikem poskytovatele ve chvíli, kdy půjčuje finance bez doložení příjmů, proto je tento aspekt tohoto typu úvěru pochopitelný. Mnoho poskytovatelů drobných nebankovních půjček bez registru ovšem nabízí při splacení půjčky do jednoho měsíce úrok nulový, což může být pro některé spotřebitele velmi zajímavým bonusem.

Rychlá půjčka bez registru a potvrzení o příjmu

  There were no listings found.

  TIP: Získat peníze může opravdu každý a to díky půjčce bez registru ihned.

  Poslední články z magazínu

  Kde vzít půjčku

  Kde a jak získat hotovostní půjčku ihned na ruku?

  Jeden z největších trendů dnešní doby, nebankovní půjčky neboli půjčky od firem. Zdá se to jednoduché, bez podmínek dostanete peníze…

  Bezúčelová půjčka

  Půjčka až 2 500 000 Kč bez dokládání účelu? Kde?

  Nemusíte si hned sjednávat hypotéku, abyste dosáhli na milióny korun. V některých bankách vám půjčí třeba až 2 500 000…

  žádný problém

  Co dělat, aby se z půjčky nestal problém

  O ohni se říká, že je dobrým sluhou, ale špatným pánem. A v podstatě to samé platí také o půjčkách. Každý…

  TIP: Potřebujete rychlou půjčku? Pomůže vám půjčka bez doložení příjmu ihned na účet.