skip to Main Content

Ztratili jste zaměstnání a teď se potýkáte s nedostatkem peněz? Pokud jste si nevytvořili dostatečnou rezervu, snadno se dostanete do velkých finančních problémů. Jestliže se nemáte na koho obrátit, aby vám pomohl, můžete využít speciální půjčku pro nezaměstnané osoby, kterou získáte online zde. Tato půjčka je poskytována bez nutnosti doložení příjmu a vyjde vstříc tak úplně každému, komu chybí peníze.


Jak požádat o půjčku pro nezaměstnané

Jestliže vás v nezaměstnanosti trápí nedostatek prostředků, je vhodné obrátit se na soukromou finanční společnost, která půjčky poskytuje za mnohem flexibilnějších podmínek než banka. U banky vám bez doložení příjmu a bez dostatečného obratu velmi pravděpodobně nepůjčí. Zatímco u nebankovní finanční společnosti snadno získáte rychlou půjčku bez komplikací. Požádat můžete obvykle o částku do 5 000 Kč, ke které není nutný ani podpis smlouvy. Peníze se na váš účet převedou okamžitě.

Rádce: Kde sehnat půjčku pro nezaměstnané

Kde si půjčit

Mají půjčky pro nezaměstnané nějaká rizika?

Jestliže si rozhodnete půjčit v nezaměstnanosti, myslete vždy dopředu, abyste byli schopni vypůjčené peníze splatit. Půjčka pro nezaměstnané vás tak může dostat i do velkých problémů, pokud si půjčíte nezodpovědně. Vždy tedy přemýšlejte i nad tím, zda budete mít dostatek peněz na její splátku. Jako půjčka bez doložení příjmu je půjčka pro nezaměstnané vyřízená téměř okamžitě.

Půjčky na ruku

O půjčku v nezaměstnanosti můžete požádat u mnoha finančních společností. Výplata finančních prostředků probíhá na účet nebo na ruku. Půjčky na ruku jsou zajímavé především pro ty z vás, kteří nemají zařízený bankovní účet, nebo chtějí peníze v hotovosti ihned na něco použít. O půjčku na ruku můžete často požádat přímo na pobočce finanční společnosti, kde stačí na vyřízení žádosti počkat jen pár minut. Jestliže si necháte peníze zaslat domů poštovní poukázkou, zabere jejich výplata určitě více času než převod na účet.