skip to Main Content

Spolehlivá společnost s dlouhou tradicí na českém trhu nabízí půjčky pro každého!  Spolehlivá společnost s dlouhou tradicí na českém trhu nabízí půjčky pro každého!
  K nám se klienti rádi vracejí – jsme JISTOTA na českém trhu.
  Žádné poplatky ani volání na 900!!
  Registry ani Solus nám nevadí, exekuce ano!
  Pro koho je půjčka určena?
  Pro zaměstnance: jste zaměstnaní, máte po zkušební době, doložitelný příjem (ne dohoda a brigáda) a samozřejmě i trvalý pobyt v ČR? Tak právě pro vás jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců. Částka 5.000 – 166.000.
  Pro důchodce: s touto půjčkou budete velmi spokojeni – rychlé vyřízení a snadná dokladovost. Důchodci v daném roce nesmí být víc jak 69 let. (Jinak musí mít spoluručitele ne staršího 64 let).
  Pro ženy na mateřské dovolené: jste na mateřské a hledáte vhodnou půjčku? Pokud máte pouze MD, tak určitě dosáhnete na půjčku 5.000. Jestliže máte k mateřské např. výživné, přídavky na děti, příspěvek na bydlení aj., tak dosáhnete na vyšší půjčku.
  Podnikatelské půjčky
  1) Podnikáte-li alespoň půl roku? (Nemáte 2 daňová přiznání) – půjčíme vám 30 tisíc na 12 měsíců.
  2) Máte alespoň 2 Daňová přiznání a v posledním DP je ve 101 Hrubý roční obrat minimálně 250.001 Kč? Tak vám nabízíme až 600 tisíc na 12-48 měsíců.
  Podnikatelé si mohou dát úroky do nákladů a tím výrazně snížit daně!
  Podle zákona z 01.01.2011 je možno půjčku předčasně splatit bez sankcí a budoucích úroků. Samozřejmostí jsou po třech měsících řádného splácení odklady splátek (až 3×3 měsíce) popřípadě snížení splátky na polovinu a to po dobu půl roku.
  Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu o to vždy od 8 hod. do 20 hodin.
  Vaše spokojenost je naším cílem. Pokud nemáte možnost dorazit k nám do kanceláře, tak přijedeme za vámi!
  Každá žádost se provádí on-line, je bezplatná, výsledek do 10ti minut a peníze se vyplácí na váš účet druhý den po podepsání smlouvy.
  Jsme profesionálové! Vše vám ochotně vysvětlíme k vaší spokojenosti!
  Neváhejte a kontaktujte nás!  TIP: Spolehlivá nebankovní půjčka do 750 000 Kč ZDE →
  Datum: 05.09.2014

  Jana Matysová
  776700606

  Kategorie: Půjčky bez poplatků předem