skip to Main Content

Výplata EXEkucí a dluhů, konsolidace  Máte exekuce, dluhy, finanční problémy??? Umíme Vám pomoci…..
  dovoluji si Vás oslovit s návrhem a s případnou pomocí ve Vaší tíživé situaci.

  Chtěl bych Vám pomoci a proto nabízím tato řešení.

  Jednou z variant jak situaci řešit je rušení exekuce, tzn. ponechání řešení naší advokátní kanceláři, která je schopna smlouvy či příkazy napadnout a snížit tak celkový dluh až na hodnotu základní jistiny.
  Druhou možností je vyplácení exekuce, kdy Vám do 24 hod. vyplatíme dlužné pohledávky přímo exekutorům a ukončíme tak všechny exekuce, vyčistíme LV. Na LV se zapíšeme na druhé místo, Vy zůstáváte majitelem a po domluvě lze nemovitost i prodat.

  Dalšími možnostmi jsou insolvence, naší insolvenční specialisté Vám do 24 hod. žádost kompletně zpracují a doručí na soud. Dlouhodobý nebankovní úvěr (americká hypotéka) od částky 50 000 Kč se splatností 5, 10, 15, a 20 let dle Vaší volby s úrokovou sazbou od 6,9% p.a. (nutné IČO, jištění možné i komerčními nemovitostmi). Nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti od 100 000 Kč.

  Dále Vám můžeme nabídnout exekuční a oddlužovací poradenství či komunikaci s věřiteli/zastavení dražeb. Tyto služby jsou bezplatné.

  V případě Vašeho zájmu celou záležitost vyřešit bez ztráty majetku s naší pomocí, je nutné s námi komunikovat. Proto navrhuji osobní schůzku v naší kanceláři, kde můžeme celý Váš případ detailně prozkoumat a vybrat vhodné řešení.

  Pomáháme občanům, podnikatelům, OSVČ i společnostem s.r.o.

  Naším největším nepřítelem je čas. Proto, jestli máte zájem Vaší situaci řešit, jsme tu pro Vás. Vím, že někdy není lehké zavolat a svěřit se, ale neřešíme proč jste v dané situaci, snažíme se pomoci vést klidný život.
  Umíme pomoci v každé situaci, určitě zavolejte a vaši situaci vyřešíme!

  Tel.: +420 604 110 998
  e-mail: stranik@pardubice-exekuce.cz  TIP: Spolehlivá nebankovní půjčka do 750 000 Kč ZDE →
  Datum: 14.09.2014

  Stranik
  604110998

  Kategorie: Konsolidace půjček