skip to Main Content

Půjčím každému!  Dobrý den, jsem soukromý investor, který se zhruba před půl rokem rozhodl kromě jiných finančních aktivit poskytovat i finanční služby, pro ty, kteří to opravdu potřebují.

  V dnešní době je u velkých společností či bank složité dostat úvěr (nízký příjem, špatná bonita, záznam v registru, neschopnost ručení apod.) ale to z člověka ještě nedělá toho špatného a i přes tyto (pro banky nepřekonatelné) překážky není důvod proč nepůjčit finance. Poskytuji zásadně ze svých vlastních zdrojů a nejsem zprostředkovatelem pro další finanční instituce. Razím heslo, že vše je na domluvě, proto ke každému přistupuji naprosto individuálně a i přes komplikace jako jsou záznamy v registrech, nedoložitelné příjmy apod. jsem ochotný půjčit, ale musíte mi napsat upřímně oč jde.

  Výše částky, doba splatnosti i měsíční splátky jsou taktéž na domluvě – logicky řečeno, je pro nás lepší klient ten, který má možnost splácet pravidelně a poctivě např. 1.200,- Kč po dobu 5-ti let, než ten, který podepíše měsíční splátky 3.500,- Kč na 2 roky a pak není schopen tyto částky splatit, takže vždy se snažím stavět smlouvy tak, aby to byly nižší částky na delší dobu splatnosti než naopak.

  Zástavy nepožadujeme, pokud nejde o částku nad 500.000,- Kč, to už je poměrně vysoká investice.

  Jediné podmínky jsou min. věk 18 let, české občanství a mít bankovní účet, kam Vám budou finance převedeny pokud nemáte bankovní účet z důvodu exekuce můžeme se i tak dohodnout.

  Pokud máte zájem napište mi prosím odpověď buďto zde do zpráv nebo na tento email pujckaprovasihned@email.cz
  a začneme podnikat první kroky k realizaci financí. Děkuji za věnovaný čas a přeji krásný den.
  Michalík.  TIP: Spolehlivá nebankovní půjčka do 750 000 Kč ZDE →
  Datum: 18.05.2019

  Jiri Michalik

  Kategorie: Nabídka půjček