skip to Main Content

Ať se děje, co se děje, my vám půjčíme!  Máte negativní záznam v bankovním registru? Nemůžete žádat o úvěr v bance a v nebankovních společnostech, na které jste se obrátili, vám sdělili, že kvůli koronaviru a nesmyslným vládním omezením, ukončili do odvolání činnost?

  Řekli vám, že pozastavení poskytování půjček je dočasné, ale vy potřebujete peníze hned, nikoli až za tři měsíce, a to jen možná?

  Obraťte se s důvěrou na nás. Vaše finanční sny a plány vám pomáháme plnit již 28 let!

  Nabízíme tzv. americké hypotéky, tj. úvěry zajištěné nemovitostí, a to až do výše 60% hodnoty nemovitosti. Půjčit si můžete třeba jen 100.000 Kč, ale i např. 7.000.000 Kč! Výši splátek si můžete zvolit dle doby splatnosti, a to od 1 roku až do 20 let. Možnost předčasného splacení je samozřejmostí. Na fixace si u nás nehrajeme!

  Peníze z poskytnutého úvěru můžete použít na cokoli dle vašich potřeb!

  O tento nebankovní úvěr bez náhledu do bankovního registru a placení jakýchkoli poplatků u nás mohou žádat firmy, podnikatelé, zaměstnanci i důchodci.

  Koronaviru se u nás bát nemusíte, vše probíhá online, a to od podání žádosti (viz naše webové stránky), až po schválení úvěru.

  V případě zájmu stačí vyplnit jednoduchou online žádost na našich stránkách, na základě které vás budeme do 24 hodin telefonicky kontaktovat.  TIP: Spolehlivá nebankovní půjčka do 750 000 Kč ZDE →
  Datum: 06.04.2020

  Dana Daňková
  777774200

  Kategorie: Půjčky se zástavou nemovitosti