skip to Main Content
Kde Vzít Půjčku

Kde a jak získat hotovostní půjčku ihned na ruku?

Jeden z největších trendů dnešní doby, nebankovní půjčky neboli půjčky od firem. Zdá se to jednoduché, bez podmínek dostanete peníze “na ruku”, následně s pevně daným úrokem a sazbou RPSN peníze splatíte. Jak si vzít hotovostní půjčku na ruku a mít peníze u sebe ještě dnes? Jak si správně vybrat a na co si dát pozor?

V čem je rozdíl od bankovní půjčky?

Základní rozdíl je jasný na první pohled. Bankovní půjčku si sjednáváte u banky, nebankovní půjčky poskytují firmy (nebankovní subjekty). Mezi hlavní rozdíly patří:

  • Výše půjček
  • Podmínky pro získání půjčky
  • Délka vyřízení
  • celkové náklady na půjčku (RPSN)

Abychom pochopili hlavní rozdíly, musíme si definovat jaké vlastnosti mají klienti obou subjektů. V případě nebankovních společností to bývají lidé, kteří nedokážou splnit podmínky pro získání půjčky u banky.

V případě bank není vůbec jednoduché půjčku získat. Každá banka po Vás bude chtít nějakou formu evidence příjmů, popřípadě materiál na základě kterého určí, zda máte potenciál pravidelně splácet.
Hotovostní půjčka ihned na ruku

Jaké jsou možnosti “půjčky na ruku”?

Všechny tyto půjčky zprostředkovávají nebankovní subjekty, je proto důležité dobře vybrat a poctivě si přečíst všechny podmínky. Jedna z nejpopulárnějších možností je zaplo, které stejně jako hodně dalších subjektů nabízí službu půjčka ještě dnes. Každopádně celá řada firem nabízí výběr hotovostní půjčky ihned.

Mezi další společnosti patří společnost Provident nebo Fair Credit, oba tyto subjekty nabízí hotovostní půjčky, s tím, že Vám přinesou peníze až domů. Obecně je dobré prostudovat každou službu individuálně, porovnat si, za jakých podmínek Vám půjčí a především je klčové definovat si, zda půjčku vůbec potřebujete.

Výhody půjčky hotově na ruku

Základní výhodou je možnost půjčit si často již od 100 Kč s úrokovou sazbou 0%. Dále také většina společností nabízí nulové RPSN. V neposlední řadě se jedná o krátkodobé úvěry, což znamená, že dlužník určí v jakém časovém období chce splácet, také toto je hlavní důvod proč je hotovostní půjčka ideální řešení.

Jaké jsou výhody půjčky na ruku?

  1. Peníze budete mít ještě dnes.
  2. Nikdo nebude kontrolovat Vaše příjmy.
  3. Vše je bez podmínek a jednoduché.
  4. Nikam nemusíte, vše vyřídíte z domu.
  5. Nebudete ručit, jedná se o půjčku bez ručení.

Výhody hotovostní půjčky

Hotovostní půjčka je pro každého

V dnešní době, kdy každá nebankovní společnost musí být regulována Českou národní bankou (ČNB) je půjčka ihned na ruku velice bezpečnou záležitostí. Dalším faktorem je licence, kterou opět musí mít každá nebankovní společnost. V rámci této licence musí mít každá služba uvedenou hodnotu RPSN (celkové náklady na půjčku), což je veličina, která vyjadřuje celkové náklady na půjčku včetně poplatků a úroků. Toto vše je výhodou převážně pro klienta, který má přehled o dané službě a podmínkách půjčky.

Jaké jsou podmínky získání hotovostní půjčky?

Je to jednoduché, nepotřebujete žádné složité dokumenty. Stačí Vám vlastní mobilní telefon, emailová adresa a osobní bankovní účet (většina subjektů podporuje půjčky i pro právnické osoby). V neposlední řadě je třeba vlastnit občanský průkaz nebo pas, ze kterého se dle regulí GDPR používá Vaše adresa a iniciály pro generaci smlouvy.