skip to Main Content
Bezúčelová Půjčka

Půjčka až 2 500 000 Kč bez dokládání účelu? Kde?

Nemusíte si hned sjednávat hypotéku, abyste dosáhli na milióny korun. V některých bankách vám půjčí třeba až 2 500 000 Kč bez ručitele, bez zástavy nemovitosti i bez dokládání účelu. Kde si takovou půjčku můžete sjednat? Jaká banka vám tolik půjčí? A jaká je výše úrokové sazby u takové půjčky? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v následujícím textu.

Pro 2 500 000 Kč nemusíte mít hypotéku!

Mysleli jste si, že pro miliónové částky si musíte sjednat hypotéku? Že vám nikdo více než 100 000 Kč běžně nepůjčí? Nebo že potřebujete doložit spoustu dokladů, abyste se k takovým astronomickým sumám dostali? Pak vám můžeme uklidnit. U České spořitelny a Komerční banky si totiž můžete půjčit až 2 500 000 Kč bez zajištění, bez ručitele i bez dokládání účelu. Prostě získáte 2,5 miliónu jen tak. Skoro jako mávnutím kouzelného proutku.

Jak si můžete sjednat takovou vysokou půjčku?

Žádost o půjčku se v tomto případě nijak neliší od klasické žádosti. Zkrátka vyplníte online formulář nebo případně osobně navštívíte pobočku České spořitelny či Komerční banky. Samozřejmostí je doložit pravidelný příjem, ale to snad nikoho u takové částky ani nepřekvapí. Pokud máte dostatečně vysoký pravidelný příjem a nemáte žádné záznamy v registru, 2 500 000 Kč získáte do několika dnů na svůj účet.

Úroková sazba, splátky, poplatky

Kolik vás taková půjčka bude stát? Úroková sazba se u České spořitelny i Komerční banky pohybuje shodně od 5,9 % p.a. Čím déle tedy budete půjčku splácet, tím více za ni přeplatíte. Pokud byste půjčku 2 500 000 Kč spláceli jen jeden rok, měsíčními splátkami kolem 234 033 Kč, činila by celková vrácená částka 2 585 824 Kč.

Pokud byste ale tuto půjčku spláceli nejdelší možnou dobu, a to 8 let, měsíčními splátkami 33 002 Kč, přeplatili byste tuto půjčku o 646 639 Kč.

Ač jsou tedy měsíční splátky při kratší době splácení nižší, vyplatí se mnohem více, neboť za půjčku tolik nepřeplatíte.