Skip to content
Účelové Půjčky

Peníze si půjčíte i účelově a za zajímavých podmínek

Ani účelovým úvěrům ještě neodzvonilo. Když se řekne účelová půjčka, mnoho lidí si představí, že bude banka při jejím čerpání úzkostlivě střežit každou korunu. Nemusí tomu ale tak být. Účelové půjčky jsou často velmi výhodné a poskytované za perspektivních podmínek. Jelikož věřitel má jistotu, k jakému účelu přesně peníze dlužník využije. Účelové půjčky se mnohdy pojí s nižším úročením a s minimálními poplatky.

Jestliže hledáte zajímavou účelovou půjčku, oslovte v první řadě svou banku. Pokud máte na běžném účtu nějaký předschválený limit, třeba ji získáte za velmi výhodných podmínek, a to i bez nutnosti dokládat své pravidelné příjmy. Pokud se však na bankovní nabídku nechcete spoléhat, doporučujeme vám využít flexibilní nebankovní půjčky CoolMoney, za níž stojí soukromý poskytovatel. Půjčka vám bude poskytnuta bez nutnosti dokládat účel čerpání prostředků, a to ve výši až 250 000 Kč. Flexibilní je nejen její samotná výše, ale také doba splatnosti. Ta činí až 84 měsíců a vy tak máte možnost dosáhnout na opravdu zajímavé splátky.

Výhodné úročení a nízké RPSN

Úroková sazba a také roční procentuální sazba nákladů jsou dva základní atributy, které se při výběru půjčky nejčastěji posuzují. Vyjadřují totiž, kolik za půjčku zaplatíte. Nebuďte překvapení, když účelový úvěr bude mít výrazně nižší RPSN než úvěr neúčelový. Záleží samozřejmě i na konkrétních podmínkách poskytovatele. Úroková sazba se u nabídky téměř vždy uvádí jako roční. Jestliže se jedná o spotřebitelský úvěr nebo o úvěr v obdobné výši, má jeho poskytovatel dle zákona povinnost uvádět i RPSN. Tato hodnota totiž zohlední i další související poplatky s jeho poskytnutí.

Bez doložení příjmu

Účelové půjčky se často poskytují i jako půjčky bez potvrzení příjmu. Neznamená to však, že byste neměli pravidelné příjmy pobírat. Je velmi důležité, abyste adekvátní příjem měli a svou půjčku zvládli bez potíží splácet. Jenom si ušetříte cestu za svým zaměstnavatelem, případně na finanční úřad. Některým poskytovatelům jako kompromis postačí jenom výpis z běžného účtu. Ten totiž spolehlivě prokáže vaše příjmy i výdaje a díky internetovému bankovnictví ho získáte za zlomek času.

Převodem na účet nebo v hotovosti

Půjčky poskytované na běžný účet patří k těm nejoblíbenějším, a to především proto, že se jedná o okamžité půjčky. I jejich čerpání za specifických podmínek může vyžadovat doložení účelu. Taková půjčka pak může být poskytnuta třeba na koupi nového vozu, na investici do nemovitosti nebo do domácnosti, pokud už máte postaveno a ještě potřebujete nějaké vybavení.

Peníze na účet získáte do 48 hodin od zadání příkazu k úhradě, jelikož banka má povinnost jejich rychlého převodu. Výplatu hotovosti na ruku můžete většinou zvolit pouze u soukromé finanční společnosti. Pak stačí zajít na pobočku a zde si peníze vyzvednout. Další možností je, že vám požadovanou částku předá na ruku obchodní zástupce společnosti.

Prvotridnipujcky.cz

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *