skip to Main Content
Dnes Se Vám Vyplatí I Nebankovní Půjčky...

Proč je výhodné zvolit nebankovní půjčku

Se slovem půjčka bylo dlouho spojováno jedině, či v prvé řadě, slovo banka. Tyto časy jsou už dávno pryč. Dneska se před žadatelem o půjčku otevírá celá řada možností a je jen na něm, kterou zvolí, která se mu bude zdát nejvýhodnější, která bude nejlépe odpovídat jeho momentálním potřebám.

Banky staré a nové

Hovoříme-li o bankovních půjčkách, mnohdy nás odradí už jen pouhá představa, jak složitě budeme žádost vyřizovat, co všechno budeme muset doložit, jak budeme čekat a čekat a čekat, jestli naše žádost projde schvalovacím řízením. Objektivně si řekněme, že ne vždy a v každé bance je ještě dnes toto realitou. Na trh vstoupila celá řada nových bankovních domů, které se snaží vycházet klientovi vstříc právě v oblastech, kde tzv. „staré banky“ tlačí bota. Nabídnou vám půjčku rychle, bez průtahů a bez zbytečného papírování, za nízký nebo dokonce nulový poplatek, s variabilní možností splátek. A díky této konkurenci i tradiční banky musely od řady svých požadavků ustoupit, nebo nabídnout jiné výhody, pokud chtěly obstát. Ale…

Air Bank
Equa Bank
Zuno

Vždy je nějaké ale…

Jak již bylo zmíněno, poplatek za poskytnutí půjčky není již pravidlem, přesto se s ním u bank často setkáme. Úročení půjčky je pak samozřejmostí. Banky také často vyžadují, abyste si u nich k půjčce zřídili účet. Navíc většina bankovních ústavů poskytuje půjčky až od jakési minimální výše, která se vždy pohybuje v řádech tisíců korun. Možná tolik nepotřebujete a nechcete se zbytečně zadlužit, možná by taková půjčka zbytečně zatížila váš rozpočet. Toto vše lze vyřešit jednoduše nebankovní půjčkou.

Zodpovědná volba nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky se mnohdy netěší nejlepší pověsti, ovšem neoprávněně. Samozřejmě se najdou poskytovatelé, kteří půjčují nevýhodně a zneužívají zoufalé situace svých bližních – takové ale poznáte na první pohled. Vodítkem vám přitom bude výše RPSN. Pohybuje-li se ve stovkách či tisícovkách procent, utíkejte, co vám nohy stačí! Nebankovní půjčky ale mají své opodstatnění a pro ty, kdo k nim přistupují s rozumem, mohou být velice, velice výhodné!

Výhody nebankovní půjčky

  • Snadná dostupnost a vysoké procento schválení
  • Rychlé vyřízení a okamžité odeslání peněz
  • Neplatí se za uzavření smlouvy
  • Vše lze vyřídit přes PC nebo po telefonu
  • Možnost získání první půjčky zcela zdarma

V naprosté většině případů vyřídíte nebankovní půjčku rychle, často tak lze učinit i telefonicky či online. Většina poskytovatelů nebankovních půjček pak zasílá i schválenou částku vysloveně obratem. Takže vyřešíte svou momentální finanční tíseň skutečně okamžitě. Půjčit si můžete částky již ve výši pouhých několika stokorun, vybrat si můžete poskytovatele, kterému budete splácet, samozřejmě podle výše půjčky, splátkovým kalendářem nebo jednorázově. Zejména překvapil-li vás nečekaný vyšší výdaj před výplatou a chcete, nebo musíte, řešit situaci okamžitě, je takovýto přístup k nezaplacení. A bonus navrch – oblíbeným „tahákem“ nebankovních společností je první půjčka zdarma, což znamená, že zaplatíte-li ve smluveném termínu, nečekají vás vůbec žádné poplatky ani úroky. Co jste si půjčili, vrátíte a nepřeplatíte ani korunu.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.