skip to Main Content
Kdy Může Být Výhodná Půjčka

Kdy jsou vhodné půjčky bez prokazování příjmu

Půjčky a úvěry, u kterých není nutné dokládat své příjmy, se těší čím dál větší oblibě. Může se jednat o malé, střední i velké půjčky, které jsou za těchto podmínek poskytovány. I když si takto půjčujete 5, 10, 50, 200 nebo 500 tisíc korun, vždy byste měli mít dostatečné prostředky na to, abyste svou půjčku zvládli splatit. Banky, které nevyžadují doložení příjmu, většinou požadují alespoň obraty z účtu, aby mohly samy posoudit, zda půjčku budete zvládat splácet.

Nejčastější výhody půjček bez doložení příjmů

Půjčka bez prokazování příjmu je vhodná úplně pro každého. Pokud se jedná o částku do 5 000 Kč ve formě mikropůjčky, nemusíte se o ni obávat požádat za jakýchkoliv okolností. Taková půjčka je opravdu malá a i když peníze nestihnete vrátit ve stanoveném termínu, je zde možnost prodloužení půjčky, během kterého jistě potřebné prostředky seženete.

Velkou výhodou těchto půjček je, že nemusíte shánět žádné zbytečné doklady a podklady, které by bylo nutné předkládat v souvislosti s potvrzením vašich příjmů. Společnosti většinou požadují potvrzení od zaměstnavatele nebo kopii daňového přiznání z finančního úřadu. Protože nic takového nebudete muset shánět, půjčka bude nejen absolutně diskrétní, ale také mnohem rychleji vyřízená, než kdyby bylo potvrzení příjmu vyžadováno.

Půjčku si můžete dovolit i při pracovní neschopnosti nebo výpovědi. Zde si však dejte dobrý pozor a pečlivě si vše naplánujte, abyste byli schopni včas uhradit svůj závazek a jen celou situaci nezhoršili. Když není nutné dokládat příjmy, často se ani nenahlíží do registrů dlužníků (tento stav se týká zejména nebankovních půjček). Pak je průběh schválení takové půjčky opravdu hladký a vám tedy nehrozí žádné velké komplikace.

Kde si půjčit rychle a bezpečně

Půjčka před výplatou Zaplo

Výše půjčky až
15 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 30 dní

Půjčka bez příjmu Cetelem

Výše půjčky až
200 000 Kč

Splatnost půjčky
6 – 96 měsíců

Typy půjček bez nutnosti předkládat příjem

Bez doložení příjmu si dnes můžete sjednat opravdu jakoukoliv půjčku. Tou nejběžnější je asi rychlá mikropůjčka před výplatou. Oblíbené jsou také spotřebitelské úvěry nebo hypotéky. U těchto dvou produktů si však dejte pozor na vyšší úrokové sazby, které tím, že nedoložíte svůj příjem, mohou být o desetiny až jednotky procent vyšší.

Zde vám pak určitě doporučujeme promyslet možnost požádat s doložením příjmu. Ovšem toto rozhodnutí by mělo záviset na vašich prioritách. Sice s půjčkou můžete ušetřit, ale peníze rozhodně nezískáte tak rychle a zajištění půjčky bude vyžadovat více práce z vaší strany. Pozor na to, abyste to, co ušetříte, nakonec neinvestovali jinou cestou.

Kdo nejčastěji žádá o tuto půjčku

Tento typ půjčky je oblíbený mezi všemi potenciálními klienty. Nejčastějšími žadateli jsou pravděpodobně zaměstnanci s nízkými měsíčními příjmy, dále podnikatelé, kteří využívají výdajové paušály a příjmy si jimi výrazně snižují, potom také senioři, kteří pobírají důchod nebo maminky na mateřské. Pokud jsou vaše příjmy pro běžnou půjčku nedostačující, určitě půjčka bez doložení představuje velmi zajímavou alternativu.

Potřebujete okamžitou půjčku do několika set tisíc? Projděte si nabídky v naší inzerci půjček.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.