skip to Main Content
Nejlepší Půjčka Pro Podnikatele

Nejlepší úvěry na podnikání

Mnoho soukromých finančních společností i bank poskytuje výhodné úvěry podnikatelským subjektů. Je rozdíl, zda si půjčku sjednáváte jako soukromá osoba pro své vlastní účely, ale vaše příjmy plynou z podnikání, nebo zda chcete získat úvěr přímo na podnikatelskou činnost. Zatímco na vaše potřeby musí stačit částka v rozmezí desetitisíců až statisíců korun (s výjimkou hypotečních úvěrů), na podnikání si můžete sjednat výhodnou půjčku ve statisících až v milionech, kterou je možné čerpat jak s doložením účelu, tak i bez něj.

Jak si sjednat podnikatelský úvěr

Pokud si chcete sjednat podnikatelskou půjčku, určitě si zpracujte důkladný průzkum trhu. Ne všechny banky a společnosti totiž nabízejí výhodné podmínky. Zaměřte se na poskytovanou částku, dobu splatnosti, výši splátky a zhodnoťte i podmínky čerpání.

Společnosti chtějí buď výši vašich příjmů nebo obrat – jestliže máte obrat dostatečný, může pro vás být taková půjčka zajímavější. Mnoho podnikatelů si totiž základ daně snižuje použitím výdajových paušálů a pak pro ně může být opravdu těžké získat výhodnou půjčku, jelikož dle daňového přiznání mají nízký zisk.

Půjčky pro začínající i zkušené podnikatele

Podnikatelé často potřebují peníze nejen do začátku svého podnikání, ale scházejí jim také v jeho průběhu. Když začínáte, určitě investujete část peněz i z vlastních zdrojů. Pokud ale musíte nakoupit nějaké zásoby nebo vybavení, tak peníze často chybí. V průběhu podnikání zase můžete chtít podporovat své další projekty a nechcete čekat, až budete mít k dispozici další část peněz. Půjčka je tedy ideálním řešením.

Současné moderní úvěry od nebankovních finančních společností je běžně možné sjednat i přes internet. Díky rychlému vyřízení online půjčky budete moci ušetřený čas věnovat jiným podnikatelským aktivitám, což je určitě výhodné. Pokud budou potřeba nějaké podklady, dodáte je poštou, e-mailem nebo osobně.

Kde si půjčit rychle a bezpečně

Půjčka před výplatou Zaplo

Výše půjčky až
15 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 30 dní

Půjčka bez příjmu Cetelem

Výše půjčky až
200 000 Kč

Splatnost půjčky
6 – 96 měsíců

Půjčka od ACEMA Credit

Finanční společnost ACEMA Credit patří mezi nejznámější poskytovatele, které nabízejí podnikatelské úvěry. Máte zde možnost sjednání výhodného úvěru zajištěného nemovitostí, jehož výše se bude pohybovat od 100 000 až do 10 000 000 Kč. Tento úvěr je vhodný pro každého podnikatele či živnostníka. Již do dvou pracovních dnů můžete získat částku ve výši až 5 000 000 Kč. S touto půjčkou se váš byznys tak rozhodně nezdrží. Zpracování podkladů k půjčce je opravdu velmi rychlé. I pokud se právě teď ocitáte v nějaké problematické situaci (například v exekuci), můžete této půjčky využít.

Půjčka od Profi Credit

U Profi Credit také můžete získat výhodný podnikatelské úvěr. Tento úvěr je vždy účelový ve výši od 30 000 do 110 000 Kč. Není nutné jeho zajištění nemovitostí. Díky možnosti sjednání až na 48 měsíců si můžete dlužnou částku pohodlně rozložit do více splátek a úvěr pak nezatíží vaše firemní finance a nesníží likviditu podniku.

Chcete získat podnikatelský úvěr ihned? Vyzkoušejte nabídky od soukromých osob pro podnikatele.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.