skip to Main Content
Zajištění Nemovitostí

Chcete výhodnou půjčku? Zajistěte ji nemovitostí

Ať už chcete kupovat nemovitost nebo nikoliv, můžete využít výhodné půjčky se zástavou nemovitosti. Nutně totiž neznamená, že získané peníze do ní musíte investovat. Nemovitostí si dnes můžete zajistit i běžnou neúčelovou půjčku neboli také americkou hypotéku. S touto půjčkou dosáhnete na více finančních prostředků a také budete mít nárok na zajímavější úrokovou sazbu. Neúčelovou půjčku zajištěnou nemovitostí můžete uzavřít třeba i na 20 let.

Jak na půjčku se zástavou nemovitosti

Tyto půjčky si můžete sjednat u bank i u nebankovních společností, a to i jako půjčky bez registru. Pokud využijete nebankovní půjčky, její vyřízení zvládnete pravděpodobně mnohem rychleji. V bance se může táhnout týdny až měsíce. U nebankovní půjčky můžete často požádat online ze svého počítače nebo z chytrého telefonu. Potvrzení a dokumenty, které bude potřeba doložit, následně vyřešíte poštou nebo se dostavíte osobně na pobočku. V mnoha případech je možné vyřízení půjčky se zástavou nemovitosti i prostřednictvím obchodního zástupce.

Snadná půjčka bez zástavy

Hyper půjčka

Výše půjčky až
250 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 84 měsíců

Výhodné podmínky u nebankovní půjčky

Ať už svou půjčku zajišťuje nemovitostí nebo ne, dosáhnete u finanční společnosti na výhodné podmínky. Nebankovní půjčky jsou v mnoha ohledech zajímavější než půjčky sjednané v bance. Nebankovní finanční společnost vám spíše vyjde vstříc a pokusí se nabídnout podmínky, které padnou na míru vašim požadavkům. Půjčku ale doporučujeme sjednávat jen u prověřených společností, které jednají vždy férově a seriózně. Snadno zde získáte i neúčelovou půjčky bez registru nebo bez doložení příjmů.

Registr dlužníků je u půjčky nepříjemnou komplikací

Neúčelové půjčky se zástavou nemovitosti u bank procházejí zdlouhavým schvalovacím procesem, který zahrnuje i prověřování v registrech dlužníků. Tomu se u mnohých nebankovních společností vyhnete. Půjčky bez registru jsou oblíbené u žadatelů, kteří již mají záznam i u těch bez záznamu, kterým je jasné, že schválení takové půjčky bude mnohem rychlejší.

Sháníte peníze na rozjezd podniku? Vyzkoušejte nejlepší úvěr na podnikání.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *